Затриманого на хабарі директора департаменту НБУ заарештували з правом застави

Печерським районним судом Києва директору одного з департаментів Національного банку України, який нещодавно був затриманий під час отримання неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 800 тис. Гривень, передає УНН з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.
Як наголошується, в відношенні трьох його спільників, які виступали в ролі посередників судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем постійного проживання.
Як раніше повідомлялося, управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних виробництвам слідчих Генеральної прокуратури України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (управління “К”) 02.02.2017 м при отриманні останньої вчащати неправомірної вигоди в сумі 25 тис. доларів США затримано директора одного з департаментів Національного банку України і троє його спільників, які виступали в ролі посередників. Одне із зазначених осіб є громадянином Республіки Азербайджан, про що листом повідомили посольству Республіки Азербайджан в Україні.
Затриманому представника Національного банку України повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України, а також його спільникам по ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, а його спільникам посередництво в її отриманні).

You may also like...