Затримано працівників митниці та прикордонної служби під час отримання хабара за безперешкодне вивезення вантажу до АР Крим

Прокуратурою Херсонської області та військовою прокуратурою Херсонського гарнізону спільно з працівниками УДСБЕЗ УМВС України в області задокументовано факт одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Каховка» Херсонської митниці Міндоходів України та інспектором прикордонної служби Бердянського прикордонного загону.
Вказаних осіб затримано на місці вчинення злочину, під час обшуку вилучено кошти в сумі 3,5 тис грн та 2 тис грн відповідно, отримані в якості неправомірної вигоди за безперешкодне вивезення через тимчасову зону митного контролю «Чонгар» до АР Крим вантажу сільськогосподарської продукції.
Окрім того, під час огляду службового автомобіля марки «Газель» у спеціально пристосованій схованці слідчими виявлено та вилучено грошові кошти у сумі 35 тис грн, 1 тис дол США та 500 рублів РФ.
Наразі вирішується питання про обрання митнику та прикордоннику запобіжного заходу. Досудові розслідування стосовно вказаних осіб за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, тривають.
Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

You may also like...