Заступник міського голови в Київській області притягнуто до відповідальності

У Київській області заступника Фастівського міського голови притягли до відповідальності за незаконну надбавку до зарплати. Про це повідомили УНН в прес-службі прокуратури Київської області.
Встановлено, що чиновник не повідомив сесії ради про наявність реального конфлікту інтересів, який полягав у розгляді сесією питання про встановлення їй рангу, надбавок, матеріальної допомоги та преміювання, і особисто проголосувала за нього.
Таким чином перший заступник міського голови здійснила корупційні правопорушення за ч.1 ст.1727 (неповідомлення особою в встановлених законом випадках і порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів) і ч.2 ст.1727 (вчинення дій або прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Незважаючи на невизнання своєї провини посадовою особою, прокуратура Київської області в суді довела вину останньої в скоєнні вищевказаних злочинів.
За результатами розгляду жінку притягнули до адміністративної відповідальності і призначили покарання у вигляді штрафу, який становить 6 800 гривень.

You may also like...