Загороднюк анонсував військову поліцію для боротьби з корупцією в Міноборони

Міністерство оборони України подасть законопроект про створення військової поліції, яка протидіятиме корупції в армії.
Джерело: інтерв’ю міністра оборони України виданню Цензор.НЕТ.
Пряма мова Загороднюка: “Корупція всіх вже дістала. Час вирішувати це питання. Є всі органи, які необхідні для закриття питання. Ми подаємо закон про військову поліцію, сподіваємося, він пройде. Потрібна нова антикорупційна програма — її треба переписувати.”.
Деталі: За словами міністра, для створення військової поліції потрібна тільки політична воля і вона є.
Він розказав, що антикорупційний орган в Міноборони буде аналізувати технічні умови, тендери, звітність, розслідувати конкретні справи.
Загороднюк запевнив, що керівництво Міноборони буде слухати військовослужбовців, які знають і не приховують факти, які мають місце.
За його словами в міністерстві будуть використовувати міжнародні напрацювання у цій сфері, але підкреслив, що просто копіювати чиюсь систему недостатньо, тому що ситуація в Україні гірша, ніж у багатьох країнах.
Пряма мова: “Тому наша повинна бути набагато жорсткішою. Ще ми будемо розвивати незалежний аудиторський комітет, який би складався із заступників і фахівців, які не відповідають за ці питання. І плюс періодично робитимемо відкрите слухання з питань антикорупційних цілей із залученням активної частини населення, наприклад, журналістів, фахівців, представників громадськості”.
Нагадаємо:
• В минулі роки в Міноборони виникали гучні корупційні скандали, серед яких, наприклад, закупівля та розкрадання палива, браковані бронежилети тощо.

You may also like...