За фактом неподання е-декларації посадовою особою з Миколаївської області відкрито кримінальне провадження

У Миколаївській області прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом неподання посадовою електронної декларації. Про це повідомили УНН в прес-службі прокуратури Миколаївської області.
Прокуратурою Миколаївської області виявлено факт неподання електронної декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави.
Зокрема, за результатами перевірки, проведеної прокуратурою області щодо подання електронних декларацій посадовими особами управління державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області, розпочато кримінальне провадження за фактом неподання за 2015 рік заступником начальника управління – начальником відділу виробничої діяльності, маркетингу та економіки, щорічної декларації особи , уповноваженого на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, по ст. 366-1 КК України.
Встановлено, що посадова особа порушила вимоги Закону України “Про запобігання корупції” і не подав до 2016 року щорічну декларацію за 2015 рік протягом 60 календарних днів після початку роботи системи електронного декларування.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

You may also like...