З початку року поліція почала розслідування понад 19 тис. Кримінальних злочинів

У період з 1 по 9 січня в органи поліції надійшло 146 тис. Звернень від українців і почали розслідування понад 19 тис. Кримінальних правопорушень. Про це під час брифінгу повідомив заступник глави Нацполіціі України – начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко, передає кореспондент УНН.
“В цілому до органів Нацполіціі надійшло понад 146 тис. Заяв і повідомлень різного характеру. Органами попереднього розслідування Нацполіціі в цей же період в ЕРДР внесені відомості і почали розслідування понад 19 тис. Кримінальних правопорушень. Зокрема, почали розслідування по 51 фактом умисних вбивств, 83 фактів тяжких тілесних ушкоджень, з них 16 смертельні. Почали розслідування за фактом 15 згвалтувань, 85 розбійних нападів, 148 незаконних заволодінь транспортними засобами та 444 грабежів “, – сказав він.
Також в цей період зробили майже 8 500 різних грабежів. За фактом крадіжки становлять 43% від усіх зареєстрованих в цей період злочинів.
“Протягом цього ж декади оперативним працівникам вдалося розкрити 87% умисних вбивств, понад третину згвалтувань, кожне друге тяжке тілесне ушкодження, майже кожне друге розбійний напад. Протягом цієї декади поліцейськими зареєстровано 254 факти незаконного поводження зі зброєю, з яких 188 фактів вогнепальну зброю і боєприпаси “, – додав А.Вакуленко.

You may also like...