Європарламент відправив до Києва делегацію, щоб оцінити торгову і судову реформи

Євродепутати зустрінуться з українськими колегами, відповідальними за євроінтеграцію, зовнішню, правовий та економічний політики, а також проведуть дискусії про вплив торгових преференцій ЄС на український експорт і використання наданих Євросоюзом коштів.

У четвер, 24 вересня до Києва з дводенним візитом прибудуть місії Європейського Парламенту, щоб оцінити готовність України до впровадження угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом (ЄС) і обіцяні реформи судової системи. Про це повідомляється на сайті Європарламенту.
Учасниками місій будуть євродепутати, що представляють парламентські комітети з міжнародної торгівлі та правових питань. До складу якої увійдуть 11 осіб, її очолить голова комітету з міжнародної торгівлі Бернд Ланге (група Прогресивного альянсу соціалістів і демократів, Німеччина) і голова комітету з правових питань Павло Свобода (Європейська народна партія, Чехія).
“Делегація зустрінеться з депутатами Верховної Ради, відповідальними за зовнішню політику, європейську інтеграцію, а також правову та економічну політики”, – йдеться в повідомленні.
Також члени місій проведуть зустрічі з представниками політичних фракцій, уряду та організацій громадянського суспільства, які представляють відповідні сфери повноважень торгового комітету та комітету з правових питань.
Крім того, учасники зустрічей проведуть дискусії з питань, пов’язаних з впливом торгових преференцій ЄС на український експорт та використанням коштів, наданих Євросоюзом в рамках макрофінансової допомоги.
“Також під час візиту буде обговорюватися процес реформування судової системи та співробітництво у сфері міжнародного приватного права. Крім того, європейські депутати з’ясують, як Європейський Парламент може допомогти місцевим судовим органам розвивати кращі зв’язки і відносини з ЄС”, – повідомили в прес-службі.

You may also like...