Як написати офіційне звернення

Офіційне звернення відправляється на ім'я Голови Комітету згідно Закону Верховної Ради України №393/96-ВР від 02.10.1996 «Про звернення громадян».

Відповідно до вимог ст. 5 Закону України від 2 жовтня 1996 року N393/96-ВР «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Згідно ст. 8 цього Закону письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Відповідно до ст. 26 згаданого вище Закону подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Відправлення звернення через форму на нашому сайті прискорює процес розгляду вашого звернення. Проте ми просимо додатково відпрявляти нам ваше звернення з мокрим підписом. Це можна зробити через сканування документу та направлення нам або відправити роздруковане та підписане звернення за допомогою пошти на адресу: 04053 Україна, м. Київ, вул. Артема 10, оф. 3

 

Приклад написання звернення:

звернення