Яценюк: Необхідно повністю замінити весь суддівський корпус

Головна проблема судової системи України – це самі судді, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк виступає за повну заміну суддівського корпусу. Про це він заявив на засіданні Верховної Ради, передає кореспондент видання “ГОРДОН”.
“До тих пір, поки ми повністю не замінимо весь суддівський корпус країни, у нас не буде реальних результатів боротьби з корупцією”, – заявив Яценюк.
При цьому він зазначив, що основна проблема судової системи країни – “це самі судді”.
“Той фактаж, який є сьогодні, мене не задовольняє. Заарештували суддю – інший суд випускає його на поруки. Заарештували керівника та першого заступника Державної служби з надзвичайних ситуацій – через кілька днів суд випускає на поруки. Так боротьба з корупцією не відбувається. Це імітація “, – сказав прем’єр.
Він підкреслив, що “верховенство права не може базуватися на сотнях тисяч хабарів і на конвертах, які лунають суддям, а потім ці судді випускають злочинців з-за ґрат”.
За словами Яценюка, він обговорював питання реформування судової системи під час робочих візитів до Вашингтона, Оттаву і Лондон.
У травні президент України Петро Порошенко заявив, що реальним кроком, який поверне довіру пересічних громадян і бізнесу до суддівської гілки влади, стане очищення системи від нечесних суддів і скасування їх недоторканності.

You may also like...