Хто буде вибирати кандидатів у Нацагентство з запобігання корупції

Кабмін затвердив конкурсну комісію з відбору кандидатів в Нацагентство з запобігання корупції

Кабінет міністрів затвердив персональний склад конкурсної комісії, яка відбиратиме кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Відповідне розпорядження №581-р від 5 червня уряд оприлюднив на своєму сайті у вівторок.

До складу комісії увійшли заступник міністра Кабінету міністрів Роман Греба, представник президента в Кабміні Олександр Данилюк, голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, представник громадської організації “Фонд” Відкрите суспільство “Роман Вереша, представник громадської організації” Україна ХХІ “Олег Самусь, представник громадської організації “Інститут світової політики” Віктор Шлінчак, представник громадської організації “Молодіжне об’єднання Львівський євромайдан” Олександр Ружицький.

Раніше повідомлялося, що до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції входитимуть вісім кандидатів: чотири від громадських організацій і по одному від президента, Верховної Ради, Кабміну та Нацагентства з питань держслужби. Вони обиратимуть п’ятьох членів Нацагентства по запобіганню корупції.

You may also like...