Власник фармкомпаній погорів на хабарі

Власник групи компаній-виробників медикаментів пропонував слідчому хабар у розмірі $ 35 тис. За закриття резонансного кримінального провадження.
На Кіровоградщині прокуратурою за пропозицію хабара слідчому в розмірі $ 35 тисяч за закриття резонансного кримінального провадження затримано власника групи компаній-виробників медикаментів та його адвокат, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
“Прокуратурою Кіровоградщини спільно з СБУ в області та при взаємодії з Управлінням внутрішньої безпеки і захисту працівників прокуратури ГПУ за фактом пропозиції неправомірної вигоди в розмірі $ 35 тис. Затримано двох осіб. Гроші слідчому пропонували власник групи компаній-виробників медикаментів та його адвокат за закриття резонансної кримінальної виробництва, пов’язаного з незаконною реалізацією медичних препаратів на території декількох областей. Зазначені особи викрито і затримано під час передачі першої частини грошей адвокатом і бізнесменом старшому слідчому слідчого відділу прокуратури області “, – йдеться в повідомленні.
Зараз вирішується питання про повідомлення ним про підозру по ч.3 ст.369 КК України – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.
За скоєне затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

You may also like...