Великий Микола Мусійович

Освіта вища, доктор геолого –мінеральних наук, радник Голови Комітету
В процесі свої професійної діяльності Великим М.М. вперше в світовій практиці відкрито новий напрямок у вивченні і використанні ресурсів надр – мінеральних активаторів, зокрема один із них – силевіт.
Силевіт представляє собою змінені та перетворені в тверду скальну породу залишки морських організмів і продуктів їх життєдіяльності. Його утворення пов’язано з океанічними морями, що існували на землі понад 100 мільйонів років тому.
В результаті багаторічних досліджень встановлено, що силевіт володіє унікальними енергоінформаційними властивостями та здатністю їх передавати іншим об’єктам і перш за все воді, водним розчинам. Передача їх воді фактично по суті являється її активацією. В результаті чого підвищується її енергетика, вода отримує багато інших властивостей, у тому числі оздоровчих, змінюється структура на молекулярному рівні.
Силевіт здатен гасити (нейтралізувати) шкідливі аномальні випромінювання.
При систематичному вживанні оздоровленої (активованої) силевітом води в організмі збільшується кількість еритроцитів, а також лимфоцитів, що засвідчує про відновлення втраченого або ослабленого імунітету, також підвищується супротив організму, його стійкість до простудних захворювань, запальних процесів.
Нормалізується і високоефективно протікає енергетичний, інформаційний, а також водообмін, обмін речовин в організмі, понижується вміст цукру, жирних кислот, холестерину в крові і т.д.
Понижуючи вміст цукру в крові, вона є досить ефективною при лікуванні та позбавлення діабету. Хворі поступово позбавляються від інсулінозалежності.
Оздоровлена вода кардинально сприяє позбавленню від зайвої ваги, ожиріння.
Вона володіє ще одними унікальними властивостями «приклеювати» на собі мікроби і віруси, і таким чином їх нейтралізувати, та виносити із організму. При цьому зовсім не зачіпає кишкову флору, більш того, сприяє її розвитку.
Достатньо швидко (перші неділі) нормалізує порушення функціонування шлунково-кишкової системи, сприяє усуненню виразкової хвороби, розладів, отруєння, дисбактеріозу.
Здорова вода відновлює пошкоджені внутріклітинні і міжклітинні зв’язки, репродуцирує необхідні речовини та регенерує тканини, пошкоджені опіками, трофічними язвами, пораненнями і т.п.
Здорова вода суттєво поліпшує функцію печінки і нирок, радикально активізує життєву діяльність всіх органів та організму вцілому.
Оздоровлена вода є чудовим профілактичним засобом для попередження онкологічних захворювань.
Особливе значення мають новітні енергоінформаційні технології, розробка яких можлива з використанням силевіту й активованої ним води. Одна з них – для вельми актуального виробництва здорової питної води та забезпечення оздоровлення населення.
В оздоровленій силевітом воді ми маємо здорову, з високою біологічною активністю і оздоровчою властивістю, відповідаючу вимогам людського організму (сумісну з ним) питну воду.
Природний силевіт, є екологічно чистим та безпечним для людини і активації питної води.
Фундаментальним дослідженням підтверджено, що активована (віталізована) силевітом вода з класичних позицій є простою водою і для питних цілей може використовуватися безпечно.
Наявність унікальних властивостей дозволяє використовувати силевіт в народному господарстві, екології, медицині, аграрному господарстві, харчовій промисловості, оскільки суттєво впливає на продуктивність галузей і на якість рослинного та тваринного світу, терміну зберігання продукції, тощо.
Попри встановлених можливостей оздоровленої силевітом води, масштабне її використання і пов’язані з нею відкриття ще попереду, що безумовно вимагає продовження наукових досліджень. В результаті дослідження мають бути виявлені, вивчені та запроваджені інші мінеральні активатори, які забезпечать новітні технології в різних галузях господарства.
Великий М.М., чесний, порядний, відданий справі служіння народу України, провів титанічну наукову роботу, проте державою така діяльність належним чином не оцінена.
На превеликий жаль бюрократична державна машина, корупція всіляко перешкоджає у здійсненні впровадження силевіту у виробництво та оздоровлення народу України.

Фолто силевит

You may also like...