В Україні зросла кількість крадіжок, розкриваність справ впала вдвічі – Деканоїдзе

Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що зростання злочинності почався з 2013 року, а не протягом шести останніх місяців або зі створенням Національної поліції
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що число крадіжок в країні зросла, а кількість розкритих справ у порівнянні з минулим роком вдвічі зменшилася.
“У 2016 році справ було закрито в два рази менше, ніж в 2015. Показувати хорошу статистику для мене не важливо – важливо показувати людям, що є проблема, відкрито справу і поліцейські займаються. Звичайно, зменшилася і розкриття справ, цього не можна заперечувати, але це пов’язано з багатьма факторами … в першу чергу – соціально-економічна ситуація “, – заявила Деканоїдзе в інтерв’ю інтернет-виданню LB.ua, передають” РИА Новости Україна “.
Деканоїдзе заявила, що зростання злочинності почався з 2013 року, а не протягом шести останніх місяців або зі створенням Національної поліції. “У нас немає зростання числа вбивств, тяжких злочинів, але кількість крадіжок зросла на 30% – це дуже важливо. Люди не стають багатшими, що обумовлено соціально-економічною ситуацією. Друга причина – міграція зброї. Ще важливий момент, на якому хотілося б зупинитися , – ми не закриваємо справи “, – заявила Деканоїдзе.
Також глава Нацполіціі України заявила, що не готова сказати, коли відомство зможе домогтися зниження росту злочинності в країні. “Я не готова сказати, це залежить від дуже багатьох чинників. Як поліцейський запевняю: поліція може впливати на них тільки на 10%”, – заявила Деканоїдзе.

You may also like...