В Україні пропонують провести революційну фінансову амністію

Державна фіскальна служба пропонує амністувати капітал фізичних осіб, включивши до податкової реформи право одноразового декларування наявного майна за нульовою ставкою. Про це на прес-конференції у середу заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус, передає кореспондент Укрінформу.

“Ми хотіли б додати декілька революційних речей до податкової реформи. Зокрема, це нульове декларування майнового стану фізичних осіб, або добровільне разове декларування майнового стану. Фактично ми говоримо про амністію капіталу, тобто амністію коштів фізичних осіб, які подали майнову декларацію”, – сказав він. За його словами, декларування майна фізичних осіб без оподаткування дозволить не тільки безперешкодно легалізувати ці кошти, але і залучити їх до економіки України.

“Настав час підняти готівкові гроші, які лежать у когось в банківських комірках, або під матрацом, у когось у бабусиній скрині, надавши можливість людям зареєструвати ці гроші за нульовою ставкою. Ці кошти в кінці кінців треба залучити до економіки”, – додав Білоус. З точки зору Державної фіскальної служби, затвердити норму щодо встановлення такої процедури можна негайно. “Країна цього очікує, країна давно готова”, – резюмував він.

You may also like...