«Укрзалізниця» – проти корупції !!!

Головний фактор у боротьбі з корупцією – перебудова системи і зменшення впливу «людського фактора».
Нещодавно я купувала квитки на поїзд через Інтернет та приємно здивувалася: «Укрзалізниця» на своєму офіційному сайті активно бореться з корупцією. Чи не стрималася, і ось хочу відзначити, що не дивлячись на весь негатив щодо махінацій, схем розкрадання державних коштів ПАТ «Укрзалізниця» і т.д., який на слуху у громадян нашої країни, є і позитивні моменти.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян тісно співпрацює з правоохоронними органами в питанні боротьби з корупцією. Саме тому гасла боротьби з корупцією та підвищення ефективності роботи держпідприємства не залишаються непоміченими звичайними громадянами.
У першому кварталі (а його залишилося вже не так і багато) 2017 року структурі ПАТ «Укрзалізниця» рішенням правління буде створено відокремлений підрозділ – Комплаенс-офіс, діяльність якого буде спрямована на зниження ризиків, запобігання маніпуляцій активами і ресурсами компанії. Департамент відповідатиме за боротьбу з корупцією, прозорість роботи та подальше реформування підприємства.
Також повідомляється, що Комплаенс-офіс буде співпрацювати з Національним антикорупційним бюро, Нацагенством щодо попередження корупції, громадськістю та міжнародними інститутами. В команду співробітників офісу увійдуть фахівці з ризик-менеджменту, внутрішнього аудиту та контролю, і що найголовніше – ще і юристи.
Головний фактор у боротьбі з корупцією – перебудова системи і зменшення впливу «людського фактора». Наприклад, перехід на електронний розподіл порожніх вагонів.
Адже в минулому році в пасажирських поїздах збільшено пропозицію місць в поїздах за рахунок скасування деяких видів броні, закуплено постільну білизну. Повернуто на маршрут швидкісний поїзд Шкода. Розпочато оновлення пасажирського рухомого складу. Створена мобільна версія сайту придбання квитків booking.uz.gov.ua. Вперше до створення розкладу руху були залучені представники громадськості. Запущено перший міжнародний швидкісний потяг Київ-Перемишль, в новому графіку руху 24 нових пасажирських потяги.
Дійсно успіхом можна назвати запуск нових поїздів європейського повідомлення. Поїзд Київ-Перемишль показав, що наявність швидких поїздів прямого сполучення з ближнім європейським зарубіжжям той крок, якого давно не вистачало Україні. «Укрзалізниця» оголосила тендер на купівлю 6 дизельних поїздів для регіональних пасажирських перевезень в 3-вагонному складі.
Потяги повинні бути 2017 випуску і раніше не були в експлуатації. Термін поставки – до кінця 2017 року. Будемо чекати … З початку 2017 року на заводах-філіях ПАТ «Укрзалізниця» побудовано 70 піввагонів. Замовлення виконали Дарницький, Попаснянський та Стрийський вагоноремонтний заводи. І це добре. І робота в українців є, і перевезення налагоджуються, і до нормальному житті не пішки йдемо, а вже їдемо з комфортом.
І це ще, я так розумію, не кінець …

You may also like...