У зоні АТО запобігли розтрату 9,5 млн гривень

Правопорушення планували здійснити на вугледобувному підприємстві в Луганській області. Співробітники Служби безпеки України попередили багатомільйонну розтрату коштів державним вугледобувним підприємством в Луганській області. Про це повідомляє прес-центр СБУ.
Зазначено, що підприємство для потреб виробництва вирішило закупити деревини у комерційної структури на суму майже 9,5 мільйона гривень.
“У ході перевірки співробітники спецслужби встановили, що ця фірма не надала конкурсному комітету необхідну документацію про відповідність товару і його походження, як це вимагає чинне законодавство”, – йдеться в повідомленні.
У зв’язку з цим СБУ для недопущення нанесення економічних збитків державі поінформувала керівництво вугільної компанії про неприпустимість укладення договору з цією фірмою.
“В результаті комітет з конкурсних торгів прийняв рішення про відхилення пропозицій комерційної структури. Матеріали по комерційній структурі спрямовані в Антимонопольний комітет України для перевірки, за результатами якої буде прийнято рішення про притягнення до відповідальності її керівництва”, – доповіли в відомстві.
Нагадаємо, нещодавно детективи НАБ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали колишнього в. о. голови правління ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” і голови правління ПАТ “Рокитнянський комбінат хлібопродуктів” за підозрою в розтраті 50 млн гривень.

You may also like...