У відомстві США наголосили, що протягом останніх півтора року в Україні досягнуто “значний прогрес” у реалізації програми МВФ

Новий уряд України має боротися з хабарництвом і співпрацювати з Міжнародним валютним фондом для подальшого проведення реформ. Про це заявив офіційний представник Міністерства фінансів США, пише Deutsche Welle.
“В Україні потрібно викорінювати корупцію. І це – завдання для будь-якого новосформованого Кабінету міністрів”, – відзначили в Мінфіні США.
На думку представника фінансового відомства США, протягом останніх півтора року в Україні досягнуто “значний прогрес” у реалізації програми Міжнародного валютного фонду, попри непрості обставини.
“Вкрай важливо, щоб прогрес продовжувався і надалі, щоб МВФ і Україна тісно співпрацювали, а Україна здійснювала кроки для подальшого викорінення корупції та реалізації структурних реформ. Слід також вживати заходів для стабілізації макроекономічної ситуації”, – заявив офіційний представник американського Мінфіну.
Нагадаємо, як повідомляв 5.ua, 10 квітня прем’єр Арсеній Яценюк заявив про рішення піти у відставку. Вночі, 13 квітня, лідер фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко заявив, що кандидат у прем’єри і склад уряду вже узгоджені.

You may also like...