У приміщенні ГПУ працівниками прокуратури спільно з представниками СБУ затриманий хабародавець

4 лютого 2016 був задокументований факт спроби довести неправомірну вигоду працівникам прокуратури в приміщенні Генеральної прокуратури. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Так, представник кіпрської компанії, громадянин України, колишній працівник Управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ запропонував працівникам Генеральної прокуратури України – процесуального керівника в кримінальному провадженні та керівнику управління неправомірну вигоду в сумі 25 тис. Доларів США за зняття арешту з судна «Aliot ».
Займаючи принципову позицію, працівники прокуратури повідомили про зазначений факт керівництво. Прокуратурою Київської області було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція і надання неправомірної вигоди посадовій особі). Зазначене судно було заарештовано навесні минулого року в ході розслідування Управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України кримінального провадження за фактом порушення судами порядку заходи в закриті порти АР Крим (в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).
Саме при спробі передачі половини від зазначеної суми, тобто 12,5 тис. Доларів, в приміщенні Генеральної прокуратури України представник компанії – власник судна був затриманий співробітниками прокуратури Київської області спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Служби безпеки України. В цей же день під час обшуку автомобіля, на якому приїхали особа, було виявлено та вилучено ще 60 тис. Доларів США.
У м Київ з метою «проведення операції» цей представник прибув з двома супроводжуючими особами – колишнім і діючим співробітниками Управління СБ України в Одеській області. Зараз представнику компанії інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України.
Довідка: санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

You may also like...