У НАТО закликають уряд України прискорити реформи по боротьбі з корупцією – заява

У НАТО вітають досягнення України у здійсненні реформ, але також вказують на необхідність прискорення кроків по боротьбі з корупцією.
“Союзники вітають кроки уряду України, спрямовані на просування ключових конституційних реформ і досягнення примирення. Робота Конституційної комісії і місцеві вибори, заплановані на жовтень 2015 року, будуть мати важливе значення для децентралізації влади, просування інклюзивної політичного процесу та подальшої консолідації верховенства права та демократії в Україна “, – зазначено в спільній заяві Комісії Україна – НАТО, прийнятій у середу.
У той же час в НАТО “рішуче закликають уряд України продовжувати реформаторські зусилля і, де можливо, прискорити їх”.
“Успіх цих широкомасштабних реформ, включаючи боротьбу з корупцією і просування інклюзивної політичного процесу, заснованого на демократичних цінностях, повазі прав людини, меншин і верховенства права, буде визначальним у закладенні фундаменту процвітаючої і мирного України, міцно пов’язаної з європейською демократією, відданою спільним цінностям. Союзники будуть продовжувати підтримувати Україну в проведенні глибоких і всеосяжних реформ, у тому числі в рамках Річної національної програми “, – підкреслюється в заяві.

You may also like...