У НАТО позитивно оцінили роботу антикорупційних відомств України за попередній рік – Енин

Заступник генпрокурора Євген Єнін прокоментував візит делегації Генеральної прокуратури України, Національного антикорупційного бюро та Національного агентства по запобіганню корупції в штаб-квартиру НАТО.
Про це він повідомив в ефірі «112 Україна», передає «Слово і Дело».
Боротьба з корупцією: наскільки зросла фінансування судів у порівнянні з минулим роком
В рамках боротьби з корупцією в Бюджеті-2017 року фінансування судової системи України зросла на 40%, зокрема, якщо в 2016 році це було 5,866 млрд грн, то в поточному передбачено 10,201 млрд грн.
Як повідомив заступник генпрокурора, було проведено кілька зустрічей делегації України з керівництвом Північного атлантичного альянсу, а також було проведення засідання комісії Україна-НАТО на рівні заступників постійних представників.
«Спільна делегація ГПУ НАБУ і НАПКА відвідала також представників РНБО, відвідала штаб-квартиру НАТО, де ми провели презентацію діяльності відомств за попередній рік. Ми отримали позитивні оцінки. Увага партнерів була звернена на те, що ми все більше демонструємо взаємодія, ніж конкуренцію між органами, які борються з корупцією », – розповів Енин.
«Позитивні оцінки отримав і зростання рейтингу України в рамках Transparency International. Це позитивне зрушення, і ми не маємо наміру на цьому зупинятися », – додав він.
Нагадаємо, прем’єр України Володимир Гройсман зустрівся із заступником генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер в рамках свого візиту в Брюссель. За її словами, НАТО одноголосно і постійно підтримує Україну.
«Слово і Дело» визначило, що фінансування судів України зросла по всіх секторах системи.
Зокрема, найбільш відчутно зросла фінансування Верховного суду України – більш ніж в 10 разів, з 106,6 млн грн в 2016 році до 1 млрд 129 млн в 2017 році.
Фінансування Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ зросла з 122 млн грн до 138 млн грн, Вищого господарського суду – з 127,9 млн до 148,9 млн грн, Конституційного суду – з 99,9 до 173,2 млн грн.

30072-2_ru_origin 30072-1_ru_origin

You may also like...