У НАБУ оприлюднили відео затримання заступника начальника відділу ГПУ

У Національному антикорупційному бюро оприлюднили відео затримання заступника начальника відділу Генеральної прокуратури України, передає УНН з посиланням на прес-службу НАБУ.
“9 грудня детективи Національного антикорупційного бюро України за участю прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили посадовця Генеральної прокуратури України на хабарі, яку воно намагалося передати для впливу на результати позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ГПУ, ініційованої НАБУ”, – повідомили в прес-службі НАБУ.
Як повідомили в прес-службі НАБУ, детективи бюро за участю прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили посадовця Генеральної прокуратури України на хабарі, яку посадова особа намагалася передати для впливу на результати позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ГПУ.
Як зазначається, ця перевірка здійснювалася в рамках розпочатого в січні 2016 року досудового розслідування кримінального провадження за фактами розтрати в грудні 2015 року 1,8 млн грн державних коштів (ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України).
За версією слідства, злочин стався шляхом укладення договорів на надання послуг з обслуговування між Генпрокуратурою і низкою підприємств з ознаками фіктивності.
Причетну до висновку цих договорів особа – чинний заступник начальника одного з відділів Генеральної прокуратури України, на думку детективів Бюро, намагалося передати 5 тис. Дол. Посереднику для подальшого їх спрямування нібито одному з керівників Державної аудиторської служби України, про що той не знав, додали в прес-службі НАБУ.
Особа затримана за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.369 (надання неправомірної вигоди посадовій особі, яка займає особливо відповідальне становище) КК.
Зараз вирішується питання про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу.

You may also like...