У Миколаєві підприємцю повідомили про підозру в реченні хабара

У Миколаєві підприємцю, який намагався дати хабар працівникам про-куратури і поліції, повідомляється про підозру. Про це повідомили УНН в прес-службі прокуратури Миколаївської області.
1 грудня 2016 року, правоохоронці затримали 44-річного громадянина Азер-байджан при спробі дати хабар працівникові поліції і слідчого прокуратури за повернення майна, яке було вилучено на законних підставах в ході до-судового розслідування кримінального провадження за фактами численних порушень при експорті рогатої худоби за кордон.
Підприємець звернувся до оперуповноваженого поліції Управління захисту економіки і запропонував 20 тис. Доларів США в якості “подарунка” для нього і слідчого прокуратури в обмін на повернення вилученого майна і “ло-яльное” розслідування справи.
Під час передачі частини від раніше обумовленої неправомірної вигоди в сумі 5 тис. Доларів США зловмисник був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.
Йому повідомили про підозру по ч.3 ст.369 (давання хабара) КК України.
Про затримання вказаної особи прокуратурою області повідомили в посольство Азербайджанської Республіки в Україні. Вирішується питання про обрання щодо нього запобіжного заходу.
Досудове слідство триває.

You may also like...