У Львові міліція викрила співробітника банку в розкраданні коштів

Львівські правоохоронці викрили банківського працівника в розкраданні коштів. Про це УНН повідомили в прес-службі поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці, банківський працівник в грудні 2015 року і в квітні 2016 року здійснив розкрадання коштів банківської установи на суму 210 тисяч гривень.
Маючи логіни і паролі доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів банку, він провів несанкціонованих змін інформації і в подальшому перерахував гроші з рахунку клієнта банку на свій власний рахунок.
Спочатку він привласнив таким чином десять тисяч гривень, а далі перераховував на свій особистий рахунок п’ятдесят тисяч гривень, потім сто тисяч гривень, а потім ще п’ятдесят тисяч гривень, які в подальшому теж привласнив.
В рамках відкритого кримінального провадження, менеджеру банку повідомлено про підозру у вчиненні низки кримінальних злочинів, в тому числі по ч.3,4 ст.191 (розкрадання у великих розмірах), ч.1,2 ст.200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), ч.1 ст.361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин), ч.1,3 ст.362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах) КК України.
Проводиться досудове розслідування.

You may also like...