У Києві співробітника вузу затримали на хабарі

У Києві члена вищої ради одного зі столичних навчальних закладів затримали на хабарі в 1 тис. Дол., Передає УНН з посиланням на прес-службу поліції.
Відзначається, що чоловік вимагав гроші за відновлення на навчання. Його затримали біля Деміївського ринку співробітники Управління захисту економіки в м.Києві Нацполіціі і прокуратури столиці.
Повідомляється, що він допомагав студентам “вчитися”, вимагаючи хабара за своє “кураторство”.
Так, оперативники зафіксували факт вимагання та отримання ним неправомірної вигоди. Щоб студент відновив своє навчання в медуніверситеті, його мати повинна була сплатити тисячу доларів “благодійного внеску”.
9 березня його затримали під час отримання ним неправомірної вигоди.
У затриманого вилучили 500 дол. – останній “транш” обумовленої суми. Отримані гроші він повинен був передати посадовій медичного університету.
Затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
В рамках кримінального провадження проводяться заходи щодо встановлення посадових осіб вищих навчальних закладів, які також можуть бути причетні до хабарництва.

You may also like...