У Київській області екс-службовцю управління земельних ресурсів повідомили про підозру

Колишньому службовцю управління земельних ресурсів одного з районів Київської області оголосили підозру за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до збитків на суму понад 1 млн грн. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.
Встановлено, що колишній заступник начальника управління земельних ре-сурсів одного з районів Київської області, не перевіривши достовірність відомостей, відображених у документах на земельні ділянки, запевнила своїм підписом і друк-ма управління земельних ресурсів в районі державні акти на право соб-ності на земельні ділянки 5 громадянам.
В результаті службової недбалості з державної власності неза-конно вибули землі лісового фонду площею 5,2061 га, що знаходяться в користування земельними діл-ванні Богуславського державного агролісництво спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Кіевоблдержагроліс”, чим заподіяно збитків державі в розмірі понад 1 млн грн.
Кагарлицький місцевою прокуратурою колишньому заступнику начальника управ-ління земельних ресурсів повідомлено про підозру за ч.2 ст.367 (неналежне вико-нання посадовою особою своїх службових обов’язків через недобре-совісного ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки) КК.
Зараз Богуславським районним судом державні акти на право соб-ності на земельні ділянки виділені громадянам загальною площею 5,2061 га визнані недійсними і скасовані їх державної реєстрації.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

You may also like...