У Дніпропетровську затримали двох поліцейських за отримання 10 тис. Грн. хабара

4 лютого 2016 року співробітники Управління внутрішньої безпеки в Дніпропетровській області спільно з співробітниками прокуратури області та УСБУ задокументували злочинну діяльність двох поліцейських одного з територіальних органів ГУНП в Дніпропетровській області. Про це повідомляє прес-служба правоохоронних органів.
Встановлено, що зловмисники вимагали та отримали від громадянина неправомірну грошову винагороду 10 тис. Грн. за непритягнення його до кримінальної відповідальності.
В рамках розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) кримінального провадження проводяться відповідні слідчі дії.
Покарання за такий злочин передбачає позбавлення волі на термін від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Управління внутрішньої безпеки в Дніпропетровській області і надалі проводитиме відповідну роботу з очищення системи Національної поліції України від працівників, які змінили інтересам служби.

You may also like...