У Дніпропетровській області посадова особа і депутата затримали за хабар у 16 тис. Дол.

Генпрокуратурою спільно з Нацполіціей при отриманні 16 тис дол. Неправомірної вигоди затриманий заступник голови із земельних питань Дніпропетровської РДА та депутат районної ради. Про це УНН повідомили в прес-службі ГПУ.
Так, правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди заступником голови із земельних питань Дніпропетровської райдержадміністрації Дніпропетровської області і депутатом Дніпровської районної ради, яких 23.09.2016 року затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Встановлено, що зазначені посадові особи, зловживаючи своїм службовим становищем і діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду в сумі 16 тис дол. 416 тис. Грн) за вирішення питання щодо відведення останньому у власність 16 земельних ділянок загальною площею 80 га.
За фактом справи відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
В даний час проводиться комплекс невідкладних процесуальних і слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин скоєного кримінального злочину і всіх причетних до скоєння злочину осіб.

You may also like...