У Дніпропетровській області на хабарі затримали начальника відділення ДФС

За даним фактом відкрито кримінальне провадження
У Дніпропетровській області на хабарі затримали начальника одного з відділень Державної фіскальної служби (ГФС). Про це повідомив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки (ППСЕ) в Дніпропетровській області Олег Золотоноша.
“28 серпня 2015 працівниками управління виявлено факт хабарництва з боку заступника начальника сектору одного з відділень державної податкової інспекції Дніпропетровська.
Держслужбовець та головний державний ревізор-інспектор цього сектору державної податкової інспекції м Дніпропетровська ГУ ДФС в Дніпропетровській області державний службовець 6 категорії 12 рангу, які 28.08.2015 за попередньою змовою, шляхом вимагання отримали неправомірну вигоду у розмірі 2 тис. Грн від приватного підприємця, шляхом перерахування грошових коштів на карту КБ “ПриватБанк”, що належить члену сім’ї одного з держслужбовців, за не накладення на нього штрафних санкцій за виявленими порушеннями податкового законодавства.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України. (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Відповідальність за вищевказане кримінальне правопорушення карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Одному з держслужбовців оголошено про підозру та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

You may also like...