У боротьбі з корупцією Україна виконала 20 із 25 рекомендацій – GRECO

Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO) закликала українську владу забезпечити адекватну участь представників громадянського суспільства в роботі Національного агентства з питань запобігання корупції .
Про це йдеться у доповіді GRECO, яку у п’ятницю поширила прес-служба РЄ, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
«У доповіді, опублікованій сьогодні, GRECO закликає Україну забезпечити адекватну участь представництва громадянського суспільства у Національному агентстві із запобігання корупції та застосування антикорупційного законодавства на практиці», – повідомила прес-служба РЄ.
У документі також зазначається, що GRECO вирішила завершити перші два етапи оцінки ситуації в Україні, беручи до уваги прогрес України в реалізації її рекомендацій. «Україна повністю реалізувала 20 з 25 рекомендацій, 4 – частково, і лише одну – не реалізувала», – зазначається у доповіді. У Раді Європи наголошується, що Україні на законодавчому рівні вдалося практично повністю врахувати всі рекомендацій GRECO, та на важливості ухвалення Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки. Крім того, GRECO відзначила прогрес у розкритті та приягненні до відповідальності за корупційні злочини.

You may also like...