Тимчасовим урядовим уповноваженим з антикорупційної політики стала Віра Сігріянська

Кабінет Міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов’язків урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Віру Сігріянську, йдеться у розпорядженні Кабміну №252-р від 18 березня, яке уряд опублікував у понеділок, 30 березня.
Кабмін надав Сігріянській повноваження погоджувати призначення та звільнення керівників підрозділів із питань запобігання та виявлення корупції апарату міністерств та інших органів виконавчої влади, апарату Ради міністрів Криму, обласних і міських адміністрацій, а також погоджувати структуру, штатну чисельність і затверджувати плани роботи цих підрозділів.
На сайті Кабміну зазначено, що В.Сігріянська з 2 лютого 2015 року обіймає посаду керівника апарату урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, до цього, з серпня 2014 року, була заступником керівника апарату.
Як повідомляв ZAXID.NET, у березні минулого року уряд призначив на цю посаду Тетяну Чорновол, але у серпні вона подала у відставку.
Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики – посадова особа, підпорядкована КМУ, яка готує пропозиції щодо формування та забезпечення реалізації державної антикорупційної політики. Призначається на посаду та звільняється з посади Кабміном за поданням прем’єр-міністра України.

You may also like...