Суд обрав запобіжний захід в.о. директора “Миколаївоблтеплоенерго”

Центральний районний суд Миколаєва обрав запобіжний захід у вигляді застави для в.о. директора “Миколаївоблтеплоенерго” і відсторонив його від посади до 30 січня 2017 року. Про це повідомили УНН в прес-службі Центрального районного суду Миколаєва.
Згідно з повідомленням про підозру, чиновник склав завідомо неправдиві документи по монтажних роботах по установці лічильників в 138 житлових будинках, в результаті чого ТОВ “К.” безпідставно було перераховано понад 500 тис. гривень.
В судовому засіданні прокурор клопотання про обрання запобіжного заходу підтримав, вказавши в якості ризиків можливість підозрюваного впливати на свідків, знищити докази, ховатися від слідства.
Підозрюваний пояснив, що дійсно підписував акти виконаних робіт, однак не має ніякого відношення до фінансових питань, крім цього пояснив, що після розлучення живе один в приміщенні нежитлового фонду. Згоден співпрацювати зі слідством і не має наміру ховатися.
Тому підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді застави в сумі 320 тис. Гривень, в разі, якщо підозрюваний не внесе протягом п’яти днів зазначену суму, запобіжний захід може бути змінена на більш сувору.
Крім цього, зазначається, що суддя прийняв рішення відсторонити підозрюваного від посади до 30.01.2017 року.

You may also like...