Результати діяльності за 7 місяців 2014 року

ДОВІДКА

про результати діяльності Центрального статутного органу

Всеукраїнської громадської організації «Національний Координаційний Комітет

сприяння протидії корупції»

за 7 місяців 2014 року

 

За 7 місяців 2014 року до Центрального статутного органу Комітету надійшло 105  документів, за вхідною кореспонденцією відповідно до внутрішніх обліків.

За результатами вивчення цих документів та в ході виконання статутних завдань Комітетом підготовлено 109 документів, у тому числі запитів, листів, клопотань, скарг до державних органів, установ та організацій, відповідно до належності.

За короткий період діяльності Комітет активно займався захистом та відстоюванням в конституційних правах громадян, фізичних та юридичних осіб, які зверталися за допомогою до Комітету.

Так, за зверненням Комітету в інтересах громадянина «В» СВ Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК  України.

Крім того, за зверненням Комітету в інтересах громадянина «С» Слідчим управлінням УМВС України в Рівненській області відомості про кримінальне правопорушення 04.02.2014 внесено до Єдиного  реєстру досудових розслідувань за ст.190 КК України.

Крім того, за зверненням Комітету та інтересах громадянки «Л» Броварським МВ ГУ МВС України в Київській області внесено відомості до Єдиного  реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст.140 КК України.

Крім того, за зверненням Комітету в інтересах громадянки «Б» слідчим відділом Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня правова кваліфікація ч. 1 ст.129 КК України.

Також Комітет налагоджував співпрацю з органами державної влади, правоохоронними органами та іншими громадськими організаціями аналогічного спрямування. З окремими з них підписані меморандуми про співпрацю.

03 квітня 2014 року за ініціативи Комітету, ВГО «Правозахисна організація «Спільна мета» та інших осіб у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, провулок Рильського, 10 проведено об’єднавчий  антикорупційний Форум, метою якого є прийняття резолюції про перезавантаження механізмів участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики у основних сферах життєдіяльності країни, передусім задля зупинення корупції. За результатами роботи Форуму був підписаний Меморандум.

Крім того, Комітет призначив керівників обласних осередків –  начальників Департаментів в Харківській та Хмельницькій областях .

Упродовж року підготовлено та підписано ряд наказів з питань статутної діяльності Комітету, про прийом та призначення на громадських засадах на відповідні посади членів Комітету, всього підписано 42 накази.

З метою посилення демократичного цивільного контролю за діяльністю державних органів, підвищення ефективності взаємодії інститутів громадянського суспільства при формуванні та реалізації державної політики у сфері державної служби підготовлено та подано пропозиції до положення про Громадську раду Національного агентства України з питань державної служби.

 

Голова Комітету

Євген Борсук