Результати діяльності за 2012 рік

Про результати діяльності Центрального статутного органу

Всеукраїнської громадської організації «Національний Координаційний Комітет

сприяння протидії корупції»

за 2012 рік

 

За 12 місяців 2012 року до Центрального статутного органу Комітету надійшло 112 документів, у тому числі звернень громадян України та юридичних осіб.

За результатами вивчення цих документів Комітетом підготовлено 161 звернення до державних органів, установ та організацій, відповідно до належності.

За короткий період діяльності Комітет активно займався захистом та відстоюванням в конституційних правах громадян, які зверталися за допомогою до Комітету.

Крім того, Комітет призначив керівників обласних осередків –  начальників Департаментів у Херсонській, Кіровоградській, Львівській та Чернівецькій областях, а також начальників Управлінь в Ічнянському районі Чернігівської області, в Кіцманському районі Чернівецької області, в Баштанському районі Миколаївської області.

Також налагодив співпрацю з органами державної влади, правоохоронними органами та іншими громадськими організаціями аналогічного спрямування. З окремими з них підписані меморандуми про співпрацю.

У березні 2012  року в м. Одеса Комітетом було проведено Всеукраїнську конференцію на тему: «Протидія корупції – європейський вибір України» та проведені інші заходи.

Упродовж року підготовлено та підписано ряд наказів з питань статутної діяльності Комітету, затверджено Положення про радників Комітету.

 

Голова Комітету Борсук Є.І.