Справа про закупівлю бронежилетів для ЗСУ за завищеною ціною передали до суду – ГПУ

У Солом’янський суд Києва відправлена ​​справу стосовно екс-керівника Департаменту держзакупівель Міноборони, який в 2014 році підписав платіжки за бронежилети і шоломи для ЗСУ за завищеною вартістю. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНН.
“До Солом’янського суду відправлена ​​справу стосовно колишнього керівника Департаменту держзакупівель Міноборони Зражевського, який в 2014 році підписав платіжки за бронежилети і шоломи для ЗСУ за завищеною вартістю”, – написав Ю.Луценко.
Як пише “Радіо Свобода”, восени минулого року Головна військова прокуратура повідомила про підозру у вчиненні розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах п’яти колишнім і в той час чинним посадовцям Міноборони, які за даними слідства, в травні-жовтні 2014 року підписали ряд договорів про постачання бронежилетів і пулезащітное шоломів для потреб Збройних сил України за завищеною ціною. У ГПУ повідомляли, що підписані документи стали підставою для незаконного перерахування комерційному підприємству з казначейського рахунку Міноборони більше 30 млн. Гривень.

You may also like...