Солом’янський райсуд Києва — лідер антирейтингу НАБУ щодо розгляду справ (ІНФОГРАФІКА)

Також в НАБУ розкритикували заяви Вищої ради правосуддя щодо арешту суддів
Як зазначається у звіті Національного антикорупційного бюро України за результатами роботи у серпні 2016 року — лютому 2017 року, із 264 кримінальних проваджень, які зараз розслідують детективи бюро, практично у кожному сьомому фігурують служителі Феміди.
«Упродовж 2016 року щодо восьми суддів складені і скеровані до суду обвинувальні акти», – зазначено у звіті.
Окрім цього, у НАБУ склали антирейтинг розгляду справ у судах. Цей антирейтинг включає справи щодо яких більше трьох місяців не призначалось підготовче засідання.
Лідером антирейтингу є Солом’янський райсуд Києва, який впродовж 10 останніх місяців так і не призначив дату розгляду справи щодо незаконного впливу на міністра економічного розвитку та торгівлі.
По цій справі обвинуваченим виступає екс-виконавчий директор НАК «Нафтогаз України».
Окрім цього, Солом’янський райсуд ще тричі фігурує в антирейтингу НАБУ. Також сюди потрапили Васильківський міськрайонний суд Київської області, Печерський районний суд Києва та Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області.
Варто зауважити, що у звіті НАБУ вказується на «непродумані публічні заяви, поширені Вищою радою правосуддя, яка закликала представників судової гілки влади не розглядати питання про обрання запобіжного заходу щодо своїх колег без дозволу самої ВРП».
«На підставі цього публічного звернення, яке насправді немає жодної юридичної сили, у жовтні-грудні 2016 року суд відхилив клопотання детективів НАБУ про обрання запобіжного заходу для затриманого на місці злочину судді Солом’янського районного суду Києва», — йдеться у звіті.
Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що НАБУ передало до суду 50 кримінальних справ на 1,7 млрд грн.

p2 p1

You may also like...