Службовців держпідприємства запідозрили у привласненні 87 млн. Гривень

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури почали розслідування відносно багатомільйонних махінацій посадових осіб держпідприємства “Адміністрація морських портів України”, передає УНН з посиланням на прес-службу САП.
“Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснено вступ у господарську справу за позовом ТОВ” Техморгідрострой Миколаїв “до ДП” Адміністрація морських портів України “про спонукання укладення додаткових угод та стягнення на користь ТОВ грошових коштів в сумі майже 50 млн. Грн”, – йдеться в повідомленні .
В ході розслідування виробництва перевіряється факт того, що з 2015 року і до цього часу не встановлені посадові особи ДП “Адміністрація морських портів України”, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з власниками та посадовими особами ТОВ “Техморгідрострой Миколаїв”, ПП ” Інфлот- Данубіус Ейдженсі “і ТОВ” Лігос УА “здійснили заволодіння чужим майном – державними коштами, призначеними для виконання робіт за проектами з експлуатаційного днопоглиблення підхідних кана ів і акваторій Бердянського і Маріупольського портів, в сумі понад 87 млн ​​грн. Надалі, зазначені особи, використовуючи банківські рахунки ТОВ “Техморгідрострой Миколаїв” і ПП “Інфлот-Данубіус Ейдженсі”, здійснили фінансові операції із зазначеними коштами – зробили перерахування на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, та перевели кошти з безготівкової форми в готівкову.
Також перевіряються інші факти заволодіння бюджетними коштами (які використовуються державним підприємством “Адміністрація морських портів України”) в особливо великих розмірах в результаті проведення процедур державних закупівель робіт і послуг з будівництва причалів і днопоглиблення, виконання договорів, укладених за результатами проведення таких процедур.

You may also like...