Службовці Нацполіціі викриті в привласненні майже 10 млн грн

Правоохоронцями Києва викрито злочинну групу в складі співробітників управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку поліції в привласненні майже 10 млн гривень, які призначалися для виплати поліцейським. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Києва.
Правоохоронці викрили злочинну групу в складі посадових осіб управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ НП Україна в м.Києві, а також одного з полків особливого призначення ГУ НП Україна в м.Києві.
Учасники цієї групи щомісяця привласнювали половину коштів, що призначалися для виплати премій поліцейським одного з полків особливого призначення ГУ НП Україна в м.Києві.
П’ять зловмисників затримані після поділу чергової суми привласнених коштів в розмірі 240 тис. Грн.
Загалом, в період з листопада 2016 року по лютий 2017 року по вказаній схемі службовці незаконно обагатіть майже на 10 млн гривень.
Зараз в приміщенні управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ НП Україна в м.Києві та за місцем проживання фігурантів виробництва проводяться обшуки.
Затриманим особам готується повідомлення про підозру за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою) КК України, а також клопотання про обрання їм запобіжного заходу і звільнення з посад.
Також прокуратурою ініційовано проведення аудиту всіх нарахувань, проведених зазначеними службовцями за попередні періоди.

You may also like...