СБУ знайшла під час обшуку у судді Вищого госпсуду України Швеця сотні тисяч доларів

Крім великої суми грошових коштів, у Віктора Швеця також знайшли угорський паспорт. Представники Служби безпеки України зафіксували отримання суддею Вищого господарського суду України Віктором Швецем хабара в сумі 5 тис. Доларів.
Під час обшуку у судді виявили ще близько 300 тис. Доларів і паспорт громадянина Угорщини, повідомляє прес-служба СБУ.
“Співробітники Служби безпеки України задокументували суддю в одному з київських кафе при отриманні 5 тисяч доларів хабара. Всього Швець вимагав від підприємця 10 тисяч американських доларів за нестворення перешкод у здійсненні комерційної діяльності. Суддя також підозрюється в організації викрадення власного елітного автомобіля для отримання страхової виплати” , – йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, під час обшуків в робочому кабінеті і за місцем проживання судді правоохоронці вилучили майже 300 тис. Доларів, боргові розписки на загальну суму 475 тис. Доларів, коштовності і паспорт громадянина Угорщини, виданий на його ім’я.
Напередодні генеральний прокурор України Юрій Луценко особисто вручив повідомлення про підозру судді Вищого господарського суду України Віктор Швець в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190; ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 383; ч. 2 ст. 384 КК України “.
Йдеться про завершеному замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину зі штучним створенням доказів обвинувачення з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб, а також в свідомо помилковому показанні, скоєному з корисливих спонукань.

You may also like...