СБУ затримала працівника експертної установи за вимагання та одержання хабара

СБУ викрила протиправну діяльність експерта Кіровоградського відділення Одеського науково-дослідницькогоінституту судових експертиз, вимагав неправомірну вигоду за експертний висновок.

Місцевий мешканець звернувся до Інституту за експертним висновком почеркознавчого дослідження, що мав стати підставою для перегляду рішення суду у кримінальному провадженні за фактом шахрайства, у якому цей громадянин мав статус потерпілого. Проте, експерт зажадав 10 тисяч гривень хабара в обмін на висновок.

13 жовтня ц.р. співробітники СБУ спільно з прокуратурою області затримали держслужбовця «на гарячому» під час одержання грошей.

14 жовтня ц.р. затриманому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368-4 (одержання неправомірної вигоди особою, яка надає публічні послуги, поєднане із вимаганням) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

З метою припинення злочинів корупційного характеру в Управлінні Служби безпеки України у Кіровоградській області цілодобово функціонує «телефон довіри». Мешканці регіону мають можливість цілодобово за телефоном (0522) 36-13-06 повідомляти про факти вимагання та одержання хабарів з боку державних службовців та працівників правоохоронних органів.

За кожним таким фактом Управлінням буде вжито заходи відповідно до вимог чинного законодавства.

You may also like...