СБУ затримала на хабарі посадовців Донецького медуніверситету

За невтручання в прийом студентів один з керівників університету отримав два автомобіля BMW загальною вартістю понад 100 тис. Доларів

Співробітники Головного слідчого управління спільно з ГУ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України викрили в отриманні хабарів посадових осіб Донецького національного медичного університету. Про це повідомляє-прес служба відомства на своїй сторінці в Facebook.
“Співробітники спецслужби встановили, що чиновники систематично вимагали неправомірну вигоду від представників комерційних структур, що спеціалізуються на підборі і наступному оформленні іноземних студентів в українських ВНЗ. У разі відмови зловмисники погрожували створити штучні перешкоди при оформленні закордонних абітурієнтів до медуніверситету”, – йдеться в повідомленні.
Так, в 2018 році співробітники спецслужби задокументували факти отримання одним з керівників університету від представника комерційної структури двох елітних автомобілів марки BMW загальною вартістю понад 100 тис. Доларів за невтручання в прийом студентів.

Під час обшуків в Краматорську і Кропивницького, де розташовані філії медуніверситету, правоохоронці виявили протиправно отримані посадовою особою автомобілі, на які вже накладено арешт.
Зараз ректору Донецького національного медичного університету оголошено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України, представнику приватного товариства – за ч. 1 ст. 369 КК. Тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, задіяних в протиправній механізмі.

You may also like...