СБУ і ГПУ затримали на хабарі одного з керівників Державної фітосанітарної інспекції Одеської області

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з працівниками Генеральної прокуратури (ГПУ) затримали на хабарництві одного з керівників Державної фітосанітарної інспекції Одеської області. Про це в п’ятницю, 5 серпня, повідомив прес-відділ СБУ.
«Правоохоронці затримали хабарника в Одесі біля одного з торгово-розважальних центрів під час отримання 13 тисяч 400 доларів США і 327 тисяч 300 гривень», – йдеться в повідомленні.
Варто відзначити, що в доларовому еквіваленті загальна сума хабара становить близько 27 тисяч американських доларів.
Вимагач вимагав від підприємця гроші за непроведення додаткових заходів контролю зернової продукції повинна експортуватися і прискорення підготовки дозвільної документації.
Крім того, під час обшуків за місцями проживання та роботи чиновника і його передбачуваних спільників оперативники спецслужби вилучили комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, блокноти, записні книжки і чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність.
Також в будинку і квартирі затриманого чиновника додатково вилучено порожні бланки карантинних та фітосанітарних сертифікатів. Цікаво, що всього тиждень тому чиновник розповідав ЗМІ, що ні бере хабарів і не «торгує» сертифікатами.

You may also like...