Саакашвілі: Ми переможемо корупцію, тому що українці втомилися від поборів

Глава Одеської обладміністрації Михайло Саакашвілі заявив про перешкоджання в боротьбі з корупцією на митниці.
Відповідну заяву М.Саакашвілі розповсюдила ввечері в п’ятницю прес-служба Одеської ОДА.
“Сьогодні парламент пішов на тритижневу перерву, так і не зареєструвавши запропонований нами законопроект” Про відкрите митному просторі “. У комітеті нам заявили, що сьогодні законопроект перестали підтримувати БПП, хоча не далі як вчора керівництво фракції запевнило мене в повній підтримці законопроекту”, – йдеться в заяві глави Одеської ОДА.
За його словами, прийняття цього закону дозволило б вперше створити в Україні нову митницю, перекрити контрабандні і корупційні потоки.
“Ми вже почали будувати цей новий термінал і на конкурс подали заяву кілька тисяч людей. Новий термінал повинен відкритися, найпізніше, в середині квітня і, звичайно, позбавить дуже-дуже багатьох їх корупційних доходів. Я не знаю наскільки це випадковий збіг чи ні , але три дні тому СБУ зажадало документи у будівельників нового терміналу, а також провело з ними детальну розмову. Я ще тішу себе думкою, що це всього лише непорозуміння і локальні ініціативи, а не системний саботаж. Я впевнений, яке б не було опір, за допомогою людей, які втомилися від поборів, принижень і безкарності, ми переламаємо систему і проведемо цю та інші ініціативи “, – додав М.Саакашвілі.

You may also like...