Про кримінальні провадження за корупційні правопорушення

Від початку року у Львівській області розпочато 65 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення. Більшість із них стосується посадовців органів влади та місцевого самоврядування, медиків та працівників міліції.

Про це повідомили ZAXID.NET у прес-службі прокуратури Львівщини. Також серед корупціонерів – митники, освітяни, податківці та працівники виконавчих служб.

Більшість обвинувачень стосуються вимагання хабарів та зловживання службовим становищем. Так, 37 завершених кримінальних проваджень стосуються одержання хабарів, 4 – комерційного підкупу, 10 – зловживання владою або службовим становищем, 4 – зловживання впливом та 2 – заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі вже закінчено досудове розслідування в 57 кримінальних провадженнях стосовно 76 осіб, справи скеровано до суду.

Із підозрюваних 29 осіб визнали свою провину, їм оголошено вироки. Решта справ – ще на розгляді в суді.

Нагадаємо, цього річ на Львівщині відбулася низка резонансних затримань. Серед останніх затриманих – посадовець Держземагентства, який вимагав 10 тисяч доларів, чиновники Залізничної райадміністрації, двоє заступників начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області – Ігор Гуменчук та Василь Миськів.

Джерело: ZAXID.NET

You may also like...