Президент закликав нових керівників Спеціальної антикорупційної прокуратури з перших днів виявити ефективність: Це наша спільна боротьба

Президент Петро Порошенко зустрівся з новопризначеними керівниками Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) та закликав їх якнайшвидше приступити до роботи та показати суспільству перші результати. «Це наша спільна боротьба, яка не менш важлива, ніж боротьба з агресором», – зазначив Глава держави.

Під час зустрічі Генеральний прокурор Віктор Шокін вручив посвідчення першому заступнику САП Максиму Грищуку.
Глава держави привітав призначення Назара Холодницького та Максима Грищука на посади, зазначивши, що таким чином вдалося об’єднати потенціал двох фіналістів незалежного конкурсу на посаду антикорупційного прокурора. «Ви користуєтесь довірою – головним, щоб мати підтримку суспільства для проведення розслідувань. І «парасольку» від цих розслідувань немає ніхто. Зараз ви маєте довіру Президента, довіру народу, ви маєте повну підтримку Генерального прокурора. Дуже хотів би, щоб з перших днів ви продемонстрували високу ефективність», – сказав Петро Порошенко.
Президент відзначив, що зараз найбільшою підтримкою та довірою народу серед органів влади користуються армія та нова патрульна поліція. Так само має працювати і Спеціальна антикорупційна прокуратура.
Президент нагадав про бойовий досвід та відзнаки «кіборга» Максима Грищука, який добровольцем пішов до лав Збройних Сил, щоб захищати Батьківщину, і висловив сподівання на його ефективну роботу в антикорупційній прокуратурі. У свою чергу, Максим Грищук зазначив, що посада першого заступника керівника САП дозволить йому продовжити боротьбу, яку він розпочав у 2014 році проти агресора на Донбасі. «Ця посада є можливістю продовжити цю боротьбу. Буду все робити, щоб не підвести, і довіра була виправдана», – заявив він.
Антикорупційний прокурор Назар Холодницький сподівається, що найближчим часом буде сформовано керівництво Спеціальної антикорупційної прокуратури, а наступного тижня буде оголошено конкурс на 33 вакансії на посади прокурорів САП. «Вперед, до роботи. Починаються важкі будні. Максиме, дякую, що ти в нашій антикорупційній команді. Ворог, який нас чекає, – на відміну від того, який на Сході країни, – невидимий, але нам з ним доведеться боротися нещадно», – зазначив він.
Генеральний прокурор Віктор Шокін повідомив, що до Національного антикорупційного бюро розпочалася передача корупційних справ.

You may also like...