Посадова особа Міноборони судитимуть за 350 тис. грн хабара

За хабарництво судитимуть одного з керівників Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України. Про це УНН повідомили в прес-службі військової прокуратури Південного регіону України.
Прокуратура завершила досудове розслідування і направила до суду обвинувальний акт стосовно виконувача обов’язків помічника начальника управління з фінансово-економічної роботи – начальника фінансово-економічного відділу Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління МО України.
Посадова ОСОБА 30 грудня минулого року під час затримали одержання неправомірної вигоди в сумі 350 тис. грн.
Слідством встановлено, що за своєчасне візування фінансово-розрахункових документів і сприяння безперешкодному фінансування за рахунок бюджетних коштів ремонту казарм для військових і будівлі штабу, що входило в його посадові обов’язки, підполковник вимагав та отримав неправомірну вигоду.
Правопорушника повідомлено про підозру в хабарництві і обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 1,5 млн грн.
За скоєний злочин йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

You may also like...