Подолян Петро Іванович

ПОДОЛЯННародився 25 серпня 1960 року, освіта вища, громадянин України.
З 1975 по 1977 рік навчався в ПТУ-90 м. Вахрушево Ворошиловградської області, де здобув середньо-технічну освіту за спеціальністю елекрослюсар V розряду.
У 1984 році вступив до Кам’янець-Подільського державого інституту ім.В.П.Затонського, який закінчив у 1989році, здобувши вищу освіту. У 2007 році закінчив інститут післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т.Шевченка за спеціальністю «Правознавство», присвоєно кваліфікацію юриста.
06 липня 2007 року рішенням спеціалізованної вченої ради Міжнародної кадрової академї присудженно науковий ступінь «Доктора філософії в галузі права». Рішенням Президії від 17 грудня 2007року обраний членом-кореспондентом Міжнародної кадрової академії. 16 червня 2009року рішенням спеціалізованної вченої ради зазначеної академії присуджено науковий ступінь «Доктора наук в галузі державного управління».
З 1989р. по 2003р. займав керівні посади на різних підприємствах та організаціях.
Державну службу розпочав в 2003р. на посаді головного спеціаліста Територіального управління Державної судової адміністрації в м.Києві.
З лютого 2004р. був призначений на посаду начальника відділу матеріального і соціального забезпечення незалежності та безпеки суддів ТУ ДСА в м.Києві, а в грудні 2004р. – на посаду першого заступника начальника зазначенного територіального управління ДСА в м.Києві.
У вересні 2005р. за погодженням з Радою суддів України був призначенний на посаду начальника Територіального управління Державної судової адміністрації в м.Києві (ТУ ДСА в м.Києві), де працював по лютий 2012р.
Відповідно до Закону України «Про державну службу» займана посада відносилась до IV категорії посад державних службовців. Маю VII ранг державного службовця, який присвоєно 30 вересня 2005 року. Присягу державного службовця склав 11 серпня 2003 року.
З 11 листопада 2012року по липень 2013року працював на посаді заступника начальника управління АТ «Астра Банк».
У 2010 році обранний та зареєстрованний депутатом Києво-Святошинської районної Ради VI – скликання, а також головою постійної комісії з питань законності, правопорядку, регуляторної політики та боротьби з корупцією.
З 2006 року член Міжнародної громадської організації «Захисту прав людини» де за свою роботу був відзначенний Золотою зіркою «Честь та гідність».
З грудня 2014 року – радник Голови Національного Координаційного Комітету сприяння протидії корпції.
За часи своєї трудової діяльності був неодноразово нагородженний грамотами та подяками, а в ТУ ДСА України в м. Києві за високий професіоналізм, та вагомий особистий внесок у розвиток судової системи неодноразово також був нагородженний почесними грамотами, відзнаками та подяками Державної судової адміністрації України, Вищої Ради юстиції України, голови апеляційного суду м. Києва, Київської міської державної адміністрації, Київським національним університетом ім. Т.Шевченко.
За чесну та сумлінну працю, яка сприяла зміцненню авторитету судової влади 14.08.2009р. нагородженний Почесною відзнакою Вищої Ради юстиції України.
Нагородженний 2005 року нагрудним знаком «Знак пошани» Київського міського голови, орденом «За трудові досягнення» IV ступеня Міжнародної Академії рейтингу «Золота фортуна» в 2010р.
Нагороджений грамотами та орденами Української православної церкви.
Одружений.

sertifikat-podoljan

You may also like...