Податківці накрили міжрегіональний конверт з оборотом понад 1 млрд грн

Співробітники податкової міліції Києва викрили великий міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом понад 1 млрд гривень.
Про це повідомляє Капітал з посиланням на сайт УКРІНФОРМ.
Встановлено, що зловмисники, діяли на території Київської, Дніпропетровської, Закарпатської областей і в Києві надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з переведення безготівкових коштів у готівку та формування незаконного податкового кредиту по ПДВ.
До реалізації незаконних схем залучалися як підприємства-імпортери високоліквідної продукції, за допомогою яких формувався податковий кредит з ПДВ, так і виконавці, і замовники підрядних робіт, в т.ч. за державні кошти, які переводили в готівку і привласнювали зекономлені гроші.
Протягом 2015 зловмисники надали незаконні послуги з мінімізації податкових зобов’язань та сприяли ухиленню від сплати податків більш 200 платникам податків, в тому числі підприємствам-переможцям державних закупівель.
Загальний обсяг проконвертованих коштів перевищує мільярд гривень, втрати бюджету становлять понад 200 мільйонів гривень.
Крім того, співробітники податкової міліції попередили масштабну аферу на ринку нерухомості.

You may also like...