Підполковника СБУ і посадової особи ДПСУ судитимуть за хабарі за ігнорування незаконного видобутку бурштину

Прокуратура Рівненської області направила до суду справу стосовно підполковника Служби безпеки України та керівника одного з відділів Державної прикордонної служби в Рівненській області, які отримали чотири тисячі гривень хабара. Про це УННсообщілі в прес-службі прокуратури.
Хабар призначався за ігнорування фактів незаконного видобутку бурштину жителями північних районів Рівненської області в 10-кілометровій прикордонній зоні.
Слідчі прокуратури кваліфікували дії причетних до видобутку бурштину правоохоронців за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, за попередньою змовою групою осіб) та двох громадян, серед яких – депутат однієї з сільських рад, за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди посадовій особі за попередньою змовою групою осіб) КК України.
За результатами розгляду клопотань прокуратури Рівненської області слідчими суддями Рівненського міського суду винесені рішення про застосування щодо трьох підозрюваних (двоє міліціонерів і депутат сільради) запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з одночасним визначенням розміру застави.
До четвертого підозрюваного суд застосував домашній арешт.

You may also like...