Названо найбільш корумпований орган в Україні

Фіскальна служба визнана найбільш корумпованим органом в Україні
Україна знаходиться на 131 місці з 176 в рейтингу сприйняття корупції.
Фіскальна служба України – найбільш корумпований орган в країні. Про це в інтерв’ю Українським новинам заявив виконавчий директор Transparency International в Україні Ярослав Юрчишин.
“Я думаю, що Фіскальна служба і митниця через величезного впливу на бізнес. Бізнес – це ресурси і відповідно можливість впливати на позицію”, – повідомив Юрчишин.
Він зазначив, що на рівень корупції найбільш впливають суди. “З 176 країн ми на 131 місці в рейтингу сприйняття корупції. Нам потрібно істотно перевантажити ставлення суспільства, держави і бізнесу”, – сказав він.
За словами Юрчишина, якщо в 2013 році лідером корупційних відносин з громадянами була ДАІ (Державтоінспекція), то зараз патрульна поліція фактично лідер по довірі громадян.
У той же час Юрчишин заявив, що зараз сфера охорони здоров’я знаходиться на першому місці серед лідерів корупції в Україні, друга по лідерству сфера – це утворення.
Відзначимо, під час щорічного форуму Ялтинської європейської стратегії у вересні президент Петро Порошенко заявив, що корупція в Україні зберігається, але прогрес в боротьбі з нею є і його можна спостерігати, в тому числі, в економіці.

You may also like...