Начальника Мукачівського військового полігону викрито на хабарі

Начальника Мукачівського військового полігону 128-ї окремої гірської піхотної бригади викрито на хабарі у 8 тис гривень, які той вимагав за незаконний відпустку з полігону лісопродукції, повідомлять в прес-службі прокуратури Закарпатської області, передає УНН.
Сьогодні, 11 березня, співробітниками прокуратури Закарпатської області та управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Нацполіціі України викрито під час отримання другого траншу в 7 тисяч гривень хабара військовослужбовця-посередника.
“Як попередньо встановлено досудовим розслідуванням, зазначені грошові кошти начальник Мукачівського військового полігону 128-ї окремої гірської піхотної бригади вимагав та отримав від закарпатця за відпустку з полігону лісопродукції без оформлення в установленому порядку документів, без оплати їх вартості та оформлення товаротранспортних документів”, – розповіла УНН прес-секретар прокуратури Закарпатської області Вікторія Попович.
Для здійснення зазначеного злочину капітан привернув іншого військовослужбовця, який виступав в ролі посередника і сьогодні був затриманий.
Дії посадової особи-військового кваліфікували за ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція зазначеної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Зараз тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про затримання військового в порядку ст.208 КПК України.

You may also like...